Google+
Promocje

Kontakt:

Tel.: (14) 645 77 33
Tel. kom.: 798 645 645
biuro@projektygotoweonline.pl

Gotowy projekt domu i jego zawartość

Wiele osób decyduje się na gotowe projekty budowlane, bo jest to w wielu przypadkach tańsze rozwiązanie. Wystarczy wybrać konkretny projekt domu jednorodzinnego a następnie zakupić go online. Gotowy projekt domu jednorodzinnego wysyłamy pocztą lub kurierem. Wybierając konkretny projekt domu jednorodzinnego otrzymują Państwo komplet dokumentacji budowlanej w czterech egzemplarzach, zawierający część architektoniczną, konstrukcyjną, instalacyjną oraz materiały dodatkowe w postaci przedmiaru i danych do charakterystyki energetycznej budynku. Oferujemy również możliwość nabycia za dodatkową opłatą „pełnego” kosztorysu oraz dodatkowego - piątego egzemplarza dokumentacji. Każdorazowo należy zlecić uprawnionemu projektantowi adaptację projektu gotowego dla konkretnej lokalizacji - miejsca. Gotowe projekty domów jednorodzinnych oferowane przez naszą Pracownię Projektową wykonane są przez projektantów z doświadczeniem i charakteryzują się dużą starannością wykonania. Do Państwa dyspozycji oddajemy bogaty katalog projektów domów jednorodzinnych, wielorodzinnych i bliźniaków w różnych stylach – klasycznych, współczesnych i bardzo nowoczesnych.

co zawiera projekt

Zamawiając projekt gotowy otrzymują Państwo komplet dokumentów (w czterech egzemplarzach), na podstawie których można zbudować dom. Dodatkowo do dokumentacji dołączone są materiały pomocnicze, wzory pism potrzebnych przy występowaniu z wnioskami do urzędów oraz kopie uprawnień projektantów.

Komplet dokumentacji wraz z materiałami informacyjnymi otrzymują Państwo w wygodnej teczce lub segregatorze.

Wszystkie projekty są tworzone przez najlepszych fachowców: architektów, konstruktorów, projektantów instalacji. Rysunki są precyzyjne i jednocześnie czytelne. Każdy projekt jest wykonany zgodnie z najnowszymi normami wynikającymi z prawa budowlanego. 

DOKUMENTACJA BUDOWLANA ZAWIERA:

CZĘŚĆ ARCHITEKTONICZNĄ wraz z opisem technicznym zawierającą rozwiązania funkcjonalne budynku, zestawienie jego powierzchni oraz powierzchni poszczególnych pomieszczeń, opis materiałów proponowanych do wykończenia budynku itd., rysunki:

 • Rzuty kondygnacji
 • Rzut dachu
 • Dwa przekroje [minimum]
 • Elewacje
 • Zestawienie stolarki okiennej i drzwiowej

CZĘŚĆ KONSTRUKCYJNĄ wraz z opisem technicznym zawierającą również zestawienie materiałów, z których wykonane są elementy konstrukcyjne, podstawowe dane z obliczeń statycznych, rysunki:

 • Rzut fundamentów
 • Rzut stropów i nadproży
 • Rzut więźby dachowej
 • Rysunki elementów żelbetowych

CZĘŚĆ INSTALACYJNĄ zawierającą rozmieszczenie wszystkich instalacji wewnątrz domu (wodnej, kanalizacyjnej, gazowej, c.o., elektrycznej) wraz z opisem przyjętych rozwiązań techniczne:

 • Instalacja gazowa
 • Instalacja wody ciepłej, zimnej i kanalizacji
 • Instalacja c.o.
 • Instalacja elektryczna
 • Instalacja odgromowa

MATERIAŁY DODATKOWE:

 • Charakterystyka energetyczna budynku – niezbędny załącznik dokumentacji do uzyskania pozwolenia na budowę
 • Do większości projektów dołączane są bezpłatnie: podstawowe zestawienie materiałów oraz ślepy kosztorys.

JEST MOŻLIWOŚĆ UZYSKANIA:

 • Kosztorysu "pełnego" do projektu – dodatkowo płatny

 • Dodatkowego 5-tego egzemplarza dokumentacji – dodatkowo płatny

 • zgody na wprowadzenie zmian w projekcie gotowym – bezpłatne – patrz ponizej

 
U W A G A !
Przed złożeniem do właściwego urzędu projektu wraz z wnioskiem o pozwolenie na budowę należy dokonać adaptacji zakupionego projektu budowlanego przez uprawnione osoby oraz uzupełnić komplet dokumentacji o projekt zagospodarowania terenu, projekty przyłączy i instalacji zewnętrznych, projekt zjazdu na działkę oraz wszelkie niezbędne związane z tym uzgodnienia. Projekty takie wykonywane są indywidualnie i dopasowywane do działki, na której budowany będzie dom.

ZMIANY W PROJEKCIE GOTOWYM

Na wniosek zamawiającego projektant projektu gotowego wyrazi zgodę na wprowadzenie zmian w projekcie gotowym. W celu uzyskania zgody należy zwrócić się drogą mailowa na adres kontakt@projektyskrabacz.pl z prośbą o wyrażenie zgody na zmiany w projekcie. W celu uzyskania zgody należy wskazać inwestora oraz podać numer zamówienia lub faktury VAT oraz opisać jakiego rodzaju zmiany zamierzają Państwo wprowadzić w zakupionym projekcie gotowym. Uzyskanie zgody projektanta projektu gotowego jest bezpłatne. Zmiany w projekcie gotowym może wprowadzić wyłącznie osoba uprawniona adaptująca projekt gotowy do warunków lokalnych. Wartości należności za usługi adaptacji projektu gotowego oraz za wprowadzenie zmian w projekcie gotowym są wartościami niezależnymi od zakupu projektu gotowego i są indywidualnie ustalane pomiędzy Inwestorem osobą-firmą wykonującą adaptację projektu gotowego.

 

W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt:

biuro@projektygotoweonline.pl

tel.:       530 740 890,     (14) 6457733

 

Wyszukiwarka prosta
Wyszukiwanie zaawansowane
Pomoc przy kredycie